Bilge Taki

Mağaza:
Nişantası/İSTANBUL
Hüsrev Gerede cad. No:82/B
BİLEKLİK GÜMÜŞ YÜZÜK KADIN BİLEKLİK KOLYE KÜPE ŞAHMARAN YÜZÜK

2019 2020 TAKI MODASI

2019-2020

TAKI MODASI

 

 

 

 

 

Gümüş Takı nın tahtını sallamak artık zor. Doksanlı yıllarda başlayan gümüş modası her geçen sene artarak devam ediyor.2020 yılında da gümüş takı ve aksesuarlar moda. Bu senenin trendi biraz bohem, biraz hippi, biraz serseri görünümlü olmak. Günümüz kadınının özgürlüğüne düşkünlüğünü vurgulayan bir stil. Kuş motifli takılar ise 2020 nin özelliği. Gümüş kolyenin ucunda sallanan bir kuş motifi , kuş motifli bir gümüş küpe veya bilezik özgür kadın imajını ön plana çıkartıyor.

 

Başlıklar halinde belirtmek gerekirse,

 

GÜMÜŞ KOLYELER:

Üst üste takılan gümüş veya gümüş üzeri altın kaplama uzun zincirler 2020 de çok popüler olacak gibi gözüküyor. Paris moda haftasında sergilenen defilelerde çokça kullanıldılar. Düz zincirli, değerli veya yarı değerli taşlarla süslenmiş dört, beş veya daha fazla gümüş kolye aynı anda kullanılıyor. Gerçekten uygun kıyafetlerle kullanıldığında çok hoş bir görüntü veriyorlar.

 

 

GÜMÜŞ BİLEZİK VE BİLEKLİKLER

 

Kolye de olduğu gibi üst üste kullanılan gümüş veya gümüş üzeri altın kaplama bileklik ve bilezikler kolları süsleyecek. Hele bir de arada üzerinde ay taşı, safir veya başka bir değerli taş kullanılmış bilezik varsa, gerçekten göz kamaştırıcı bir görüntü ortaya çıkıyor.

 

GÜMÜŞ KÜPE

Küpe modası geçekten karışık. Birinci trend tek küpe modası. Uzun sallantılı veya püsküllü tek bir küpe kullanmak. İkincisi her kulağa ayrı bir küpe takmak. Üçüncüsü de kuş motifli gümüş veya gümüş üzeri altın kaplama küpeler. Ayrıca hiçbir zaman modası geçmeyen inci küpeler. Gördüğünüz gibi küpe de seçeneğiniz çok. Kullanacağınız mekana ve kıyafete göre seçim yapmak size kalmış.

 

 

 

 

GÜMÜŞ YÜZÜK

Bu senenin sloganı her parmağa bir yüzük olarak özetlenebilir. 2019 da da çok moda olan bu trend artarak devam ediyor. Taşlı, taşsız, desenli veya düz gümüş yüzükler her parmakta ayrı ayrı veya duruma göre aynı parmakta üst üste kullanılıyor.

 

MODASI GEÇMEYENLER

 

Hiçbir zaman modası geçmeyenler ise Mardin işi gümüş şahmeran, küpe, kolye, yüzük ve halhallar. Gerçekten yüzlerce yıldır kullanılan Mardin işlerinin modası hiçbir zaman geçmiyor. Çünkü onlar artık klasik ve klasik her zaman moda.

Son olarak, yukarıda belirttiğimiz takı modellerini  bilgetaki.com sitemizde görüp inceleyip satın alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 

Sevgilerimizle

Bilge Takı

www.bilgetaki.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcilerimiz size yardım için buradalar. İstediğinizi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?